ERJ-P6WF53R6V
MFR.Part #
ERJ-P6WF53R6V
JLCPCB Part #
C4258317
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS