ERJ-P6WF5102V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P6WF5102V
JLCPCB Part #
C4077242
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS