ERJ-P6WF5100V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P6WF5100V
JLCPCB Part #
C4177085
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS