ERJ-P6WF4870V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4870V
JLCPCB Part #
C3947226
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS