ERJ-P6WF46R4V
MFR.Part #
ERJ-P6WF46R4V
JLCPCB Part #
C4060257
Description
-55℃~+155℃ 46.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS