ERJ-P6WF4530V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4530V
JLCPCB Part #
C4552324
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS