ERJ-P6WF4303V
MFR.Part #
ERJ-P6WF4303V
JLCPCB Part #
C3964752
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS