ERJ-P6WF40R2V
MFR.Part #
ERJ-P6WF40R2V
JLCPCB Part #
C4172124
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS