ERJ-P6WF3920V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3920V
JLCPCB Part #
C4310422
Description
-55℃~+155℃ 392Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS