ERJ-P6WF3833V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3833V
JLCPCB Part #
C4276503
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS