ERJ-P6WF3570V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3570V
JLCPCB Part #
C3977211
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS