ERJ-P6WF3402V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3402V
JLCPCB Part #
C3927415
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS