ERJ-P6WF3320V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3320V
JLCPCB Part #
C4143291
Description
-55℃~+155℃ 332Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS