ERJ-P6WF3300V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3300V
JLCPCB Part #
C4174473
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS