ERJ-P6WF3243V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3243V
JLCPCB Part #
C4335121
Description
-55℃~+155℃ 324kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS