ERJ-P6WF3242V
MFR.Part #
ERJ-P6WF3242V
JLCPCB Part #
C4192015
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS