ERJ-P6WF3163V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P6WF3163V
JLCPCB Part #
C4164885
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS