ERJ-P6WF29R4V
MFR.Part #
ERJ-P6WF29R4V
JLCPCB Part #
C4227629
Description
-55℃~+155℃ 29.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS