ERJ-P6WF2800V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2800V
JLCPCB Part #
C4049330
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS