ERJ-P6WF2743V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2743V
JLCPCB Part #
C3922057
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS