ERJ-P6WF2672V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2672V
JLCPCB Part #
C3941588
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS