ERJ-P6WF2613V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2613V
JLCPCB Part #
C4234050
Description
-55℃~+155℃ 261kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS