ERJ-P6WF24R9V
MFR.Part #
ERJ-P6WF24R9V
JLCPCB Part #
C4034019
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS