ERJ-P6WF2493V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2493V
JLCPCB Part #
C4159721
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS