ERJ-P6WF2153V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2153V
JLCPCB Part #
C4200818
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS