ERJ-P6WF2050V
MFR.Part #
ERJ-P6WF2050V
JLCPCB Part #
C4136811
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS