ERJ-P6WF1913V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1913V
JLCPCB Part #
C4225896
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS