ERJ-P6WF1911V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1911V
JLCPCB Part #
C4008382
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS