ERJ-P6WF18R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P6WF18R0V
JLCPCB Part #
C3928529
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS