ERJ-P6WF17R8V
MFR.Part #
ERJ-P6WF17R8V
JLCPCB Part #
C3970012
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS