ERJ-P6WF13R3V
MFR.Part #
ERJ-P6WF13R3V
JLCPCB Part #
C4067249
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS