ERJ-P6WF1331V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1331V
JLCPCB Part #
C4229481
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS