ERJ-P6WF1211V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1211V
JLCPCB Part #
C4318983
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS