ERJ-P6WF1202V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1202V
JLCPCB Part #
C3931103
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS