ERJ-P6WF11R0V
MFR.Part #
ERJ-P6WF11R0V
JLCPCB Part #
C4328944
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS