ERJ-P6WF1152V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1152V
JLCPCB Part #
C4119897
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS