ERJ-P6WF1103V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1103V
JLCPCB Part #
C4178761
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS