ERJ-P6WF1100V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1100V
JLCPCB Part #
C4114760
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS