ERJ-P6WF10R5V
MFR.Part #
ERJ-P6WF10R5V
JLCPCB Part #
C4224416
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS