ERJ-P6WF1072V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1072V
JLCPCB Part #
C4113088
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS