ERJ-P14J910U
MFR.Part #
ERJ-P14J910U
JLCPCB Part #
C2080577
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS