ERJ-P14J683U
MFR.Part #
ERJ-P14J683U
JLCPCB Part #
C4045109
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS