ERJ-P14J680U
MFR.Part #
ERJ-P14J680U
JLCPCB Part #
C2081366
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS