ERJ-P14J624U
MFR.Part #
ERJ-P14J624U
JLCPCB Part #
C2089901
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS