ERJ-P14J5R6U
MFR.Part #
ERJ-P14J5R6U
JLCPCB Part #
C2089486
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 400V 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS