ERJ-P14J364U
MFR.Part #
ERJ-P14J364U
JLCPCB Part #
C4118027
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS