ERJ-P14J2R7U
MFR.Part #
ERJ-P14J2R7U
JLCPCB Part #
C2080548
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS