ERJ-P14J271U
MFR.Part #
ERJ-P14J271U
JLCPCB Part #
C2081318
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS