ERJ-P14J242U
MFR.Part #
ERJ-P14J242U
JLCPCB Part #
C2078629
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS