ERJ-P14J180U
MFR.Part #
ERJ-P14J180U
JLCPCB Part #
C2096010
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS